Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Beran

Muž narozen v tomto znamení je velice netrpělivý, odvážný a sebejistý a vždy má náskok před ostatními, někdy i sám před sebou. Dokáže být štědrý, sympatický a uctivý, ale zároveň nesnesitelně bezohledný, sobecký a náročný a to zvláště pokud není vše po jeho.

Rád popírá autoritu a myslí si, že se narodil chytřejší než kdokoliv jiný. Možná ano, ale většině lidí to nedělá dobře a proto mu někdy vlivní lidé uštědří tvrdou lekci. V takovém případě hned poběží za Vámi a bude od Vás očekávat útěchu a povzbuzení

Každé milostné dobrodružství bere naprosto vážně, jakoby to byla ta největší skutečná láska na světě. Když se vztah bude rozpadat, pokusí se ho všemi prostředky zachránit a když ani to nepomůže, půjde dál a vše se bude opakovat.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že muž Beran je málomluvný ba co víc ostýchavý, ve skutečnosti je tomu úplně jinak. Beran nemá ve zvyku se okamžitě projevovat otevřeně, zvláště pokud se zamiluje. Patří mezi ty nejvěrnější partnery pokud miluje. Jeho víra v pravdu by mu nevěru nedovolila. Navíc Beran nikdy nedělá nic polovičatě a když opravdu miluje, tak se vším všudy. Je však příliš romantický a stane-li se, že se vytratí ze vztahu romantika, začne se poohlížet jinam. Ženu bere vždy jako svou princeznu, která je něžná, milá a nepostrádá slušné a milé vystupování zejména pak ve společnosti.

Pozor! Muž Beran neunese jediný Váš vyzývavý či obdivný pohled na jiného muže. Jeho žárlivost může jít až do extrému. Ovšem on samotný vyžaduje naprostou svobodu, kterou Vám upírá.

Nikdy nesmíte dát za pravdu jeho nepříteli, pro Berana není nic horšího než zrada od toho nejbližšího. Nebude pro Vás těžké poznat, že Beran o vás ztratil zájem. Chlad a nuda v jeho hlase Vás nenechá na pochybách.

Mezi Beranovi klady patří, že se dokáže první omluvit po hádce, když ho budete nejvíce potřebovat, bude vždy stát při Vás, bude Vám oporou v nemoci i v době, kdy budete nešťastná. Bude Vás neustále povzbuzovat a posilovat Vaše sebevědomí.

V manželství musí mít Beran vždy navrch nebo odejde. O finance se stará sám, ačkoliv hospodařit příliš neumí a rád utrácí. Dokud se nestane velkým šéfem často střídá zaměstnání, ale i tak se o celou svou rodinu dokáže postarat. Beran bude milovaným otcem, který pro své děti udělá maximum, tedy alespoň zprvu. Neopomene však při všem tom rozmazlování na vyžadování tvrdé kázně.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.