Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Beran

Jste žena činu. Pokud se už pro něco rozhodnete, pak učiníte vše proto, abyste toho dosáhla. Jste vůdčí typ a co přímo nesnášíte je lhaní a bezpráví. Máte pocit, že musíte neustále někoho hájit, obhajovat a pomáhat mu. Bohužel to však jen málokdo ocení, ale Vás to neoblomí ba naopak. Neexistuje nic s čím byste si neporadila, ať už jde o náročný úkol či o cokoliv co Vám zpříjemní život. Vaší největší chybou jest, že se nedokážete poučit ze svých chyb a do všeho skáčete po hlavě, co kdyby náhodou Občas dokážete být nepochopitelně výbušná a ztropit divoké scény, ale Váš vztek netrvá dlouho, většinou Vás ihned po výbuchu přepadne optimistická nálada. Mezi své přátele řadíte především muže, což už předurčuje, že mezi ženami tolik přátel nemáte, ale mužatkou rozhodně nejste ba naopak. Máte v sobě něco, co působí na muže jako neodolatelný magnet, což mnohé ženy ve Vašem okolí irituje. Navzdory tomuto všemu dokážete být velmi zranitelná a citlivá.

Dokážete se bez muže obejít snadněji, než kterákoliv jiná žena. Ale obejít se bez muže není totéž, jako obejít se bez milostného prožitku. Vždy budete potřebovat hrdinu svých snů.

V milostném vztahu chcete být vždy vůdčí silou. Zaujme vás spíše takový muž, který bude odolávat vašemu kouzlu než ten, který by vám okamžitě snesl modré z nebe. Nechcete zcela dominantního muže, ale nezíská si vás ani ten, kdo vám oddaně sedí u nohou. Snadno podléháte lichotkám, mají-li pravdivý základ - ale vše s mírou. Pokud ve vás někdo neudusí váš smysl pro romantiku, budete v lásce opravdu věrná. Než vám však láska přinese štěstí, musíte v sobě vyřešit váš večný konflikt - silnou touhu ovládat svého milence a zároveň být ovládaná jím.

Na svého partnera musíte být hrdá, abyste ho milovala. Ovšem i on musí být velice všímavý k vašemu talentu či schopnostem. Vaší největší chybou jsou vaše přímo majetnické sklony s častými výbuchy žárlivosti, ale běda, kdyby po vás partner vyžadoval totéž.

Když budete nešťastná, od svého partnera budete očekávat, že bude nešťastný také. Bude-li před vámi partner udržovat tajemství, dožene vás to přímo k zuřivosti. Svému partnerovi nikdy neodpustíte, nebude-li za vás bojovat nebo nepostaví-li se na vaší stranu.

V manželství to s vámi nikdo nebude mít jednoduché, Zřejmě budete mít mnoho zájmů a budete potřebovat mít stále pocit volnosti. Budete celkem dobrá kuchařka a dokážete dům udržovat v pořádku - tedy zejména ty části, které budou vidět, ale určitě z vás nikdy nebude domácí puťka.

V manželství musíte udržovat neustálou vášeň a romantiku, jinak budete nešťastná.

Pro své děti utvoříte pohádkový svět plný fantazie a kouzel, přesně takový v jakém sama žijete. Nebudete je však příliš rozmazlovat, i když neustále budete dohlížet, aby Vaše dítě bylo čisté, šťastné, zdravé a milované.

Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Berani totiž rádi "prorážejí zeď hlavou". S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Málokdy budete k nalezení v posteli a potit se, ovšem když už vás něco opravdu bude bolet, budete očekávat péči svých nejbližších.

Jste velice tvůrčí typ a milujete vše neznámé a nové. Dokážete se velice rychle zorientovat a rychle se rozhodovat. Skoro vše děláte s obrovským nadšením. Vyhovuje vám řídící pozice, pracovní rutina a omezování ve vás probouzí rebelantský postoj. Můžete se dobře uplatnit jako herečka, učitelka, spisovatelka, žurnalistka, marketingová pracovnice či obchodnice.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.