Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Blíženci

Jste ženou mnoha tváří. Zvláště v dospívání jste byla neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná. Přesto nejste bezcitná, jak se na první pohled může zdát. Od druhých potřebujete soucit a pochopení, pak býváte výbornou společnicí a mnozí lidé Vás obdivují nejen za Vaši inteligentní konverzaci.

Dokážete být výbornou herečkou, která nejen zahraje roli okouzlující, společenské dívky, ale také roli zbožňované hospodyňky či vážené intelektuálky. Vaší zálibou je sport, ale rozhodně ve Vás nepotlačuje ženskost, spíše naopak.

Ze všeho nejvíce toužíte být "opravdu zamilovaná" či být matkou. Svému partnerovi umíte být tou nejlepší přítelkyní. Ale jinak je pro Vás hrozně těžké být věrná jednomu partnerovi, protože Vás neustále přepadá pocit, že existuje ještě někdo dokonalejší.

Stanete-li se manželkou, budete mít několik tváří. Prvořadě budete milovanou, přizpůsobivou, věrnou manželkou, která svým vkusem a smyslem pro barvy zkrášlý svůj domov k nepoznání. Následně se změníte ve velice náladovou, cynickou ženu, která je neobyčejně nezávislá individualistka. Poté se z Vás stane znuděná, deprimovaná žena, která se sice nedokáže postarat o domácnost, ale na druhou stranu dokáže svého partnera vyslechnout a uspokojit všechny jeho citové i intelektuální touhy a přání. A nakonec se proměníte na veselou a skvělou matku, která dá svým dětem obrovskou svobodu.

Muži se musí nejprve přizpůsobit Vaší rychlosti, poté obrovské trpělivosti a tolerantnosti a teprve tehdy ve Vás naleznou tu nejlepší partnerku pro život. Dá to mnoho síly, ale zajisté to za to stojí.

Po fyzické stránce se většinou cítíte velice dobře. Vaší slabší stránkou je duševní zdraví. Po psychické stránce jste spíše labilní a přecitlivělá, což má vliv na Vaše nervové ústrojí. Potřebujete mnohem více relaxace a spánku než jiná znamení.

Jste velice všestranná žena, která nemá problémy s vyjadřováním a s navazování nových kontaktů. V zaměstnání potřebujete neustálé změny, jelikož nesnášíte stereotyp a rutinu. Jste velice tvořivá a velice rychle se dokážete zadaptovat na jakoukoliv změnu.

Můžete být úspěšná obchodnice, moderátorka, redaktorka, učitelka, herečka, tlumočnice, pracovnice v reklamě či politička.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.