Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Býk

Muž Býk je velmi rozumný, rozvážný a opatrný. Ovšem začne-li mít o nějakou ženu zájem, udělá vše proto, aby ji získal, ať už to stojí cokoliv. Umí být něžný a jemný milenec a ochránce. Aby jste si jeho srdce získala napořád, musíte být neustále opravdovou dámou. V soukromí obdivuje Vaši inteligenci, ale na veřejnosti bude upřednostňovat svou převahu nad Vámi. Jestli něco opravdu nemá rád, tak to jsou emancipované ženy a to zejména ve společnosti. Neunese ani nejmenší náznak Vašeho obdivného pohledu na jiného muže. Dokáže okamžitě vybuchnout a ztropit žárlivou scénu.

Od své manželky nebude čekat, že bude otrokyní u plotny. Přestože nikdy neodmítne domácí stravu, často Vás vezme do té nejluxusnější restaurace, aby Vám ušetřil čas a námahu.

Muž Býk patří mezi ty nejmilovanější otce. Dokáže být něžným, chápavým a trpělivým. Jeho děti jsou pro něj vším. Velice rád bude svůj volný čas a odpočinek trávit se svou rodinou. Jelikož bude hodně pracovat, o to více bude vyhledávat nejen odpočinek, ale i pohodu a klid u rodinného krbu.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.