Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Býk

Jestli je někdo tzv. opravdová hrdá ženská se vším všudy, tak jste to právě Vy. Rozhodnost a schopnost ovládat se za každé situace, je Vám vlastní. Vaše myšlení je přímé a pragmatické. Stojíte pevně při zemi, což z Vás činní neoblomnou realistku. Tak jako máte ráda skutečné, opravdové věci, tak celkově uznáváte dokonalost.

Vypadáte vždy elegantně, Vaše oblečení je vždy barevně sladěno a Váš parfém provoní celé okolí. Harmonické zvuky a krásné vizuální efekty Vás přitahují jako magnet. Ačkoliv každý Váš pohyb je pomalý a rozvážný, jste opravdový dříč. Nikdy nebudete očekávat, že Vás někdo bude živit, vždy budete usilovat vlastními síly o místo na výslunní. Co opravdu nesnášíte je slabost, ať už Vaše či Vašich nejbližších, proto si nikdy nebudete stěžovat a stížnosti neuznáte ani od druhých. Jelikož přátelství pro Vás znamená velmi mnoho, své přátele podporujete v úspěších i v prohrách a to samé očekáváte i od nich. Není-li tomu tak, dokážete to dát patřičně najevo.

V lásce dokážete být velice tolerantní a oporou a to nejen po citové stránce, kdy budete svého partnera neustále povzbuzovat, ale také po finanční stránce, kdy partnerovo vzdělání a kariérový růst, bude pro Vás tím nejdůležitějším a vždy na prvním místě. Necháte svého partnera obdivovat krásu jiných žen, ale vše má své hranice. Ačkoliv nejste přehnaně žárlivá, dokáže Vás zranit sebemenší poznámka typu, že je někdo lepší než vy. Budete skvělou manželkou i matkou, i když Vás rozzuří sebemenší nepořádek či neposlušnost, vždy pro Vás rodina bude vším.

Po fyzické stránce se cítíte velice dobře. Nebýváte příliš často nemocní a rádi se svým zdravím hazardujete. Příčinou Vašich zdravotních problémů může být přílišná konzumace jídla a pití a nedostatek pohybu. Bolesti krku a ztuhlost hrdla může souviset s partnerskými či pracovními problémy.

Vynikáte v zaměstnáních, kde je třeba klidných, praktických schopností a rozhodnosti. Nejprve si uděláte dokonalý přehled o situaci a až potom začnete usilovně a zodpovědně pracovat. Ráda si určujete své pracovní tempo, nerada děláte pod nátlakem. Aby jste byla v práci spokojená, bude to záviset i na Vašem pracovním prostředí. Abyste uspokojila své náročné potřeby, potřebujete i dobré finanční ohodnocení.

Můžete být dobrá architektka, zahradnice, úřednice, veterinářka, návrhářka, výtvarnice. Všude uplatňujete cit pro harmonii.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.