Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Kozoroh

Muž Kozoroh je velice příjemný, ale taktéž příliš ctižádostivý, toužící po obdivu. Často předstírá, že může žít bez komplimentů a způsob, jakým se při pochvale chová, to jen dokazuje. Ve skutečnosti zoufale potřebuje slyšet, jak je chytrý, hezký a žádoucí. Jiní muži jsou po celá léta pošetilý a nestálý. Kozoroh sice hned na počátku vašeho vztahu nebude příliš aktivní, ale za 50 let, kdy si všicni ostatní budou stěžovat na bolavé klouby, Kozoroh bude velice akční, živý a zábavný.

Rodinná pouta jsou pro něj téměř svatá. Je velice upnutý na široké daleké příbuzenstvo, které bude velice uznávat. Muž Kozoroh proto také bude hledat ženu, která bude především dobrá matka. Následně bude muset být výtečná kuchařka a hospodyňka. Potom se také bude muset dobře oblékat, aby udělala dojem na obchodní partnery či přátele. Až v poslední řadě se teprve podívá, zda je opravdu krásná.

Nikdy nebude umět dát své partnerce city příliš najevo, jeho žena by měla vědět, že to že jí živí a dává důvěru vychovávat jeho děti, je ta největší pocta, kterou ji jen může dát.

Jako otec bude vyžadovat úctu a poslušnost a bude trvat na dodržování povinností a kázně. Ale jinak svým dětem bude upřímně oddaný a pravděpodobně schválí většinu velkých akcí, které by mohly jeho dětem udělat radost.

Muže Kozoroha přímo děsí rozvod, proto když už se jednou ožení, bude to tehdy až partnerku důkladně pozná a bude si jistý, že je to navždy. Nikdy z tohoto muže nebude ohnivý milenec, který se ženě bude dvořit se zasněnýma očima a vášnivým vyznáním. Ale ochrání svou ženu před všemi ženskými obavami.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.