Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Lev

Muž Lev je velice vášnivý, galantní, hrdý a marnivý. Velice lehce si získá srdce každé ženy, která nemá srdce z kamene. Jeho velkou chybou je žárlivost, která nezná mezí. U své partnerky bude kontrolovat každý její krok a to neustále. Žít se Lvem nebude vůbec jednoduché.

Lev vedle sebe potřebuje stabilní osobnost, která v poklidu přejde každé jeho záchvaty zuřivosti. Ve společnosti chce být vždy středem pozornosti, jeho partnerka ho tam nesmí převyšovat. Navíc jeho partnerka musí být vždy velice krásná, upravená, jelikož se s ní rád chlubí.

Jedna z jeho kladných vlastností je to, že je velice šikovný a zručný. Nespoléhá na opraváře, ale nejprve se pokusí, vše opravit sám. V zaměstnání většinou ví co chce a také toho většinou i dosáhne.

V manželství se ze Lva stává velice laskavý, dobrosrdečný pán rodiny. Svou partnerku bude zahrnovat dary a krásnými slůvky, nikdy neopomene pozvednout její sebevědomí. Občas vyrazí na pánskou jízdu, občas propadne hráčské vášni, ale pokud jeho partnerka bude silná v kramflecích, mnohonásobně jí vše vynahradí.

Jinak Lev ze všeho nejvíce miluje krásu a tudíž si jeho partnerka bude muset zvyknout, na jeho obdivné pohledy na každou krásku v okolí. Běda, když se s ním partnerka z tohoto důvodu rozejde. V ten moment ztropí takovou dramatickou scénu, že jen velice silná žena mu neodpustí a nepůjde s ním dál.

Lev patří mezi nejvřelejší a nejbáječnější otce, ne které děti s láskou vzpomínají pocelý svůj život.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.