Dnes je pondělí, 27. 6. 2022.
Je 178. den a 26. týden 22. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 7848 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 738333 dní.
 
Lev

Patříte mezi královny společností, jejichž neskonalý půvab a temperament je v širé dáli znám. Potřebujete mít stále navrh, jak nad svými přáteli tak i nad svým partnerem. Jakmile Vás někdo sesadí z Vaší pozice, dokážete být zlá až krutá. Ale dostanete-li se zase navrch, změníte se ve velice milou, něžnou dívku, která bude obdivována a uctívána.

Mnohdy se chováte příliš arogantně a marnivě, ale málokdy to lidem kolem Vás vadí, jelikož všechny tyto Vaše negativní stránky převyšují stránky pozitivní. Umíte být nejen velmi šťědrá a laskavá, ale také dokážete soucítit s dětmi či s bezmocnými a opuštěnými.

Od svého partnera vyžadujete neustálé lichotky a důkazy lásky. Učiní-li tak, náležitě ho za to odměníte. Umíte být výbornou hostitelkou, která svého partnera nikdy nezahanbí. Svou krásou a dokonalostí si každého získáte na svou stranu, ať už se bude jednat o tchýni či manželova šéfa.

Jako matka budete velice uznávaná, dokážete své dítě nejen rozmazlit tím, že mu koupíte, co mu na očích vidíte, ale také tím, že budete velice přísná, zvláště pokud se bude jednat o chování a vystupování na veřejnosti.

V manželství budete obhajovat rovnoprávnost. Pokud Vám bude manžel věrný, pak i vy jemu, ale v opačném případě ... Jste velice žárlivá, ale běda když je partner žárlivý na vás. Aby vám to v manželství klapalo, musíte mít vedle sebe velmi silnou a tolerantní osobnost.

Jste velice vitální a zdravá žena. I když jste náchylnější k různým zraněním a náhlým nemocem, málokdy budete trpět dlouhodobým chronickým onemocněním.

Máte vynikající organizační talent a schopnost si získat autoritu. Nejvíce vám vyhovují vedoucí pozice. Velice dbáte na svůj osobní a kariérový růst. Jakmile se zastavíte na jednom místě, začnete být buď zcela unuděná a nebo velice nervózní. Každopádně to tak nenecháte dlouho a ve velmi brzké době si budete hledat cestu, jak z té nudy ven. Vaší předností je, že ani v kritické situaci neztrácíte své sebevědomí a chladnou mysl.

Jste velice tvůrčí osobnost a proto vám budou nejvíce vyhovovat tyto pozice: ředitelka, managerka, velvyslankyně, překladatelka, herečka či jiná umělkyně, moderátorka a žurnalsitka.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.