Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Panna

Muž ve znamení Panny je schopen lásky téměř výhradně na praktické a materiální úrovni. Pro sny a fantazii nemá příliš pochopení. V lásce Panny hledají spíše kvalitu než kvantitu. Opravdovou lásku prožijí málokdy, jsou totiž příliš vystrašené možným neúspěchem. Raději budou samy než opuštěný a zklamaný. Ačkoliv dokáže svést mnoho žen, většinou to zůstane jen na platonické půdě. Při výběru žen je tento muž velice kritický. Vyhledává pouze slušný, upřímný a ryzí vztah.

Občas se může chovat promiskuitně, ale nikdy mu to nevydrží dlouho. Většinou brzy pochopí, že mu to nikdy nedá tolik, jako vztah s jednou ženou. Většinou když už získáte jeho srdce, jeho láska bude stálá, se stejnou intenzitou mnoho let.

Muž Panna je velice dobrosrdečný a vede v patrnosti všechny maličkosti, na kterých ženám záleží. V manželství jsou tito muži věrní a to samé očekávají i od vás. Rodina je pro něj vším, ale pokud jeho partnerka překročí určité meze, raději požádá o rozvod.

Ačkoliv muži narozeni ve znamení Panny netouží mít své vlastní děti, pořídí-li si je, stanou se velmi svědomitými otci, kteří neustále svým dětem do hlavy vštěpují důležitost vzdělání. Jejich největší chybou může být, když budou ke svým dětem nadmíru kritický a budou od dětí přespříliš očekávat.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.