Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Panna

Patříte mezi ženy, které dokáží být současně absolutně praktické a božsky romantické. Jste perfekcionalistka, která sice není dokonalá, ale zarputile věří, že nikdo nedokáže všechno dělat tak pořádně a kvalitně jako vy samotná. Nesnášíte nedochvilnost a lež. Nenecháte se vodit za nos a dokážete odhalit i tu nejdůmyslnější lež. Máte čistou duši, ale nejste naivní. Pokud však pochybíte, nedokážete svou chybu přiznat a za každou cenu dokážete trvat na svém, což patří mezi Vaše největší chyby. Vaše puntíčkářství vůči maličkostem může lidem lézt na nervi, ale díky vaší vlídnosti a štědrosti, vám to vždy budou tolerovat.

V lásce uznáváte naprostou upřímnost a věrnost. Nikdy neuznáte vulgární slovník svého partnera či neslušné chování při jídle nebo po jídle. Vždy budete dbát nejen o svůj zevnějšek, ale také o zevnějšek svého partnera. Kritizovat je pro Vás stejně tak přirozené jako dýchat, ale běda když si nědo dovolí zkritizovat Vás. V manželství budete vždy oporou a váš domov bude vždy čistý a útulný. Vaše děti budou vždy upravené, čisté a dobře vychovány. Budete nejen dobrou matkou, ale i manželkou, která zahrne své nejbližší obrovskou péčí, starostlivostí a láskou.

Váše zdraví je ve vynikající formě a je to taky díky Vaší neustále péči. Jste příznivcem zdravého životního stylu, což Vám velice prospívá. Občas máte sklon k hypochondrii a to díky Vaší výborné představivosti, když dostáváte strach z nehod a nemocí. Občas této schopnosti využíváte, když se chcete vyhnout nějaké nepříjemné události.

Jste velice efektivní, pečlivá a svědomitá pracovnice a v pohodě zvládnete i ty nejnáročnější úkoly. Vaší předností je výborné logické myšlení, důslednost a disciplína. Potřebujete nalézt práci, která by Vám dávala pocit důležitosti a užitečnosti. Skvěle se uplatníte v oboru finančnictví, účetnictví, dále můžete být dobrá právnička, učitelka, optička, hodinářka či analytička.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.