Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Rak

Muž Rak je velice citlivý muž. Přes všechny jeho nálady, které přicházejí a zase odcházejí, je muž Rak stále sám sebou. Změny Rakovi nálady udivují každého, jeho ledový pohled se vzápětí promění v rozjasněnou tvář a je těžké na tyto změny reagovat okamžitě.

Nejdůležitější věcí je pro něj finanční zabezpečení. Peníze mu uklidňují jeho nervy. Přestože má mnohdy obrovské úspory, nechlubí se jimi, spíše naopak. A pokud peníze opravdu nemá, nikdy si je nebude chtít půjčit od svých nejbližších, ublížilo by to jeho ješitnosti. Přestože tajně šetří každou korunu, není to "skrblík". Jeho strategie je, že si raději koupí kvalitní, značkové oblečení, než aby si koupil nekvalitní zboží, které mu vydrží méně.

Muž Rak je velice umělecky nadán. Nelze říci, že bude dokonalý malíř či hudebník. Může mít cit pro psaní a cit pro krásu jako takovou.

Raci mají většinou velice intenzivní vztah se svou matkou. Utvořila-li mu jeho matka hezký domov, je u něj matka vždycky na prvním místě. Je-li tomu naopak, může se syn od své matky naprosto odcizit. Ti, kteří neuctívají svou matku jsou buď adoptovaní či se unich vytvořil emoční blok, díky jejich žárlivosti na matčinu lásku k otci. Mnohem častějším problémem bývá u Raka spíše hodně pevná vazba ke své matce. V ten moment se pro přítelkyni Raka stává jeho matka sokyní, se kterou musí bojovat a současně i získávat její náklonost.

Tito muži, i když to na sobě nedají znát, zbožňují, když o ně ženy pečují. Rak nepatří mezi znamení, které se rychle zamilují a se stejnou rychlostí se i odmilovávají. Mají obrovský strach z neúspěchu. Jedno zklamání pro ně může být životní katastrofou.

Jako otec Vás bude neustále překvapovat svou trpělivostí a láskou ke svým dětem. Vždy bude nesmírně hrdým otcem a výborným ochráncem. Ovšem v dospívání svých dětí bude mít velké problémy, si odvyknout ochraňovat své děti s takovou intenzitou, jako malá batolata.

Jakmile si získáte srdce Raka, stanete se tou nejšťastnější ženou pod sluncem, ale nebude to vůbec jednoduché. Jenže výsledek může být natolik ohromující, že to rozhodně stojí za námahu.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.