Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Rak

Patříte mezi velice skromné ženy, které jsou velice spořivé a cílevědomé. Zbytečné utrácení nepatří mezi Vaše povahové rysy spíše naopak. Máte tendence tuto svou spořivost přenášet na své okolí. Abyste přestala myslet na důležitosti svého finančního zabezpečení, potřebujete hodně romantických chvilek, kde zapomenete na každodenní trápení.

Jste velice rozvážná a jestli je opravdu něco, co nesnášíte, pak je to kritika Vaší osoby či jakékoliv odmítnutí Vaší osoby. Máte velké pouta ke své matce , která pro Vás mnoho znamená a nesnesete její sebemenší kritiku z pohledu Vašeho budoucího manžela. Často býváte dost často posedlá obavami, že nejste dost hezká, chytrá či mladá. I když jste opravdu velice krásná, trpíte méněcenností. Proto často potřebujete od druhých slyšet chválu a ujištění, že jste nejen krásná, chytrá, ale prostě ta nej. Býváte výbornou kuchařkou a kuchyň patří mezi Vaše nejoblíbenější místnosti.

V lásce to s Vámi nikdo nemá jednoduché. I když dokážete milovat, ctít a naslouchat či občas trošku zlobit s obrovskou oddaností, jakmile vlastníte muže, dokážete ho svou láskou udusit. Vaše negativní vlastnost bývá přílišná vztahovačnost a přecitlivělost. Milovanými osobami potřebujete být rozmazlována a pro Vašeho jediného partnera musíte být tou, bez které on nedokáže žít. Na druhou stranu, pokud jste zamilovaná Vy, dokážete skládat nesmírné oběti. Jde-li do tuhého, nikdy nikoho nenecháte na holičkách. Pro své děti budete zdrojem síly a útočištěm. Děti a rodina bude pro Vás vždy vším. Ačkoliv se někomu může zdát, že Vaše láska je přespříliš majetnická, není tomu tak. Chcete jen, aby se Vaše rodina měla co nejlépe.

Abyste nebyla příliš často nemocná, potřebujete hodně odpočinku a spánku. Chmurnou náladou si můžete přivodit vážné zdravotní problémy. Díky svým častým změnám nálady a zvýšené nervozitě budete mít nejčastěji problémy se zažívacím ústrojím. Žaludeční vředy se mohou objevit při každé Vaší větší citové krizi. Pokud si dokážete udržet klid a optimismus, můžete se dožít velmi vysokého věku.

Všeobecně Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. A jinak to není ani u Vás. Máte velký smysl pro odpovědnost, jste důvěryhodná, spolehlivá, ambiciózní, houževnatá a práci vykonáváte velice usilovně a precizně. Jste již méně adaptabilní na jakékoliv změny a tudíž potřebujete více času než jiní.

Vaše povolání bývá často spojené s rodinou či s dětmi. Můžete být dobrými učitelkami, lékařkami, zdravotními sestrami, pečovatelky, ale i kuchařky či zahradnicemi. Můžete uspět i v uměleckých oborech.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.