Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Ryby

Většina mužů ve znamení Ryb jsou něžní snílci, kteří jsou velice skromní a chápaví, umělecky založení a romantický.

Muž Ryba nemá žádné předsudky ba naopak je velice tolerantní. Přátelé se mu často svěřují, jelikož vědí, že Ryba vše uchová v tajnosti. Typický muž zrozený v tomto znamení hovoří velmi pomalu, myslí mírumilovně a pokouší se hledět svého. Nesnáší pomluvy a závist.

Jelikož je tento muž velice cizlivý a snadno zranitelný, od své partnerky bude vždy očekávat obrovské povzbuzení a uznání. Občas se rozlobí, ale jeho hněv je málokdy prudký či dlouhodobý. I když má někdy problémy porozumět sám sobě, nečiní mu problém porozumět druhým.

Muž Ryba nebývá žárlivý, ale spíše dokáže vyvolat žárlivost ve své partnerce. Má totiž mnoho přátel obojího pohlaví a někdy jim bude projevovat sympatie v poněkud nevhodném čase. Ryba miluje krásu a čas od času se zahledí na krásnou ženu. Ale v podstatě bude laskavý manžel, který bude jak romantický milenec, tak výborný společník. Občas ho přepadnou deprese, ale pokud vše vezme jeho partnerka do svých rukou, velice rychle se mu vrátí zase dobrá nálada.

Pro své děti bude pohádkový táta, s kterým si užijí hodně legrace. Často si s nimi bude hodiny hrát. Roli vychovatele převezme jeho partnerka.

V lásce se muž Ryba potřebuje o někoho citově opřít, což znamená, že ho jeho partnerka musí neustále ujišťovat o jeho kvalitách a přednostech.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.