Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Ryby

Patříte mezi nejžádanější ženy a to zejména pro svou ženskou tajuplnost a zdrženlivost. Mnohým připadáte roztomile nevyzpytatelná a zasněná žena snů.

Svým náladám podléháte stejně rychle, jako se mění březnový vítr. Jste velice sentimentální a pokud vám někdo zraní vaše city, dokážete vyplakat potoky slz. Je pro vás velice těžké překonat plachost a pochybnosti. Váš strach vás může odehnat od všech ostatních a ponechat v osamělosti. Občas býváte marnotratná, ale pokud bude situace naléhavá, přizpůsobíte se i skromným podmínkám.

V lásce dáváte přednost romantice. Nemáte touhu svého partnera ovládat spíše naopak, chcete být ovládaná jím. Co opravdu od svého muže očekáváte je, aby vás chránil a opatroval. Vždy budete vyhledávat gentlmany, kteří vám budou otevírat dveře, pomohou do kabátu či zapálí cigaretu.

Svého partnera budete neustále obdivovat a uctívat. Nikdy ho nebudete z ničeho vinit, vždy to bude chyba někoho jiného. Pokud váš přítel bude stát za vámi, odpustíte si i své rýpavé nálady.

Žena Ryba pro své děti udělá maximum. Obětuje cokoliv, aby její děti měly všechno, co jí osobně bylo odepřeno. Jediné co vám činní problémy, je být na své děti přísná. Musíte se hodně učit nebýt příliš shovívavá.

Velice ráda se necháte živit svým manželem a svůj veškerý čas objetujete jemu a celé vaší rodině.

Jelikož jste opravdu velice křehká osoba, podléháte mnohým nemocem častěji než kdokoliv jiný. Máte velice oslabený imunitní systém, a proto můžete trpět často alergiemi. Měla byste se vyhýbat nestřídmostem, extrémům a zbytečným stresům.

Jste velice pečlivá, máte bohatou představivost, výborně se přizpůsobujete, bohužel postrádáte důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazujete. Upřednostňujete spíše týmovou práci. Vhodné jsou pro Vás profese např. lékařka, zdravotní sestra, kosmetička, učitelka, výtvarnice apod. Své schopnosti však můžete uplatnit i v oborech spjatých s matematikou.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.