Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Štír

Na první pohled se muž Štír jeví, jako velice klidný a vyrovnaný člověk. Je to ale pouze přetvářka. Ve skutečnosti jeho vnitřek ukrývá obrovské množství vášně a to nejen milostné, ale i týkající se práce, přátelství, jídla, dětí apod. Každého zmátne svými duálními rysy - vášní a rozumem.

Normálně se Štír obklopuje přepychem a má sklon k přemíře jídla, drog, pití, lásky - ale mohou být i výjimky. Jinak je Štír velice výbušný člověk, který neumí prohrávat a to nejen v soutěžení, ale v celém svém životě.

Muže Štíra nikdy nezajímá, co si o něm myslí ostatní. Názory přátel, příbuzných, sousedů či nepřátel nepřekáží žádnému z jeho důležitých rozhodnutí. Pouze pověst jeho partnerky musí být neposkvrněná. Přes svou erotickou povahu neunese výsměch nebo lacinost.

Štír je velice žárlivý, už při sebemenším náznaku, že by se jeho partnerce mohl líbit někdo jiný, ztropí obrovskou scénu. Běda však kdyby byla i jeho partnerka žárlivá! To Štír nikdy nebude akceptovat.

V manželství Štír může nalézt pohodu a klid, omezí tak i své výbuchy a nepříjemnosti na minimum. Jako manžel je velice upřímný a přímý. Nikdy své manželce nebude cokoliv nalhávat. Štír nikdy nedovolí své ženě, aby mu diktovala, co má dělat. Přesto bude k ženě, která mu rozumí, něžný, chápavý a ohleduplný. Její věrnost jí oplatí takovým způsobem lásky, o jakém jiné ženy jen sní.

Jako otec bude přísný. Své děti naučí si vážit majetku, ale i sebe samých. Často dovede být mírný a zábávný, ale nikdy nebude pochyb o tom, kdo je šéf. Hodně dětí bude nesnášet otcovu autoritu a přísnou disciplínu. Jako dospělé si ale uvědomí, jaké měly štěstí, že měly právě takového otce.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.