Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Štír

Jste velice sebevědomá, hrdá a přitažlivá žena, která v mnohém předčí všechny ostatní ženy. Překypujete vášní, i když ji pečlivě skrýváte svým chladným, vyrovnaným přístupem zejména k neznámým lidem. Milujete dobrodružství. Láká Vás vše nepoznané, přičemž při poznávání dokážetě i patřičně zariskovat.

Umíte být neuvěřitelně loajální k těm, kdo jsou silní a zaslouží si to. Slaboši nikdy nebudou hodni ani vašeho pohledu. Své přátele si vybíráte mezi takovými lidmi, kterých si vždy budete vážit a uznávat je.

Máte velice ráda peníze. Občas škudlíte každou korunu a vzápětí propadnete záchvatu utrácení. Většinou utrácíte za luxusní zboží.

Ve svém partnerovi hledáte ctižádostivost a odvahu. Chcete muže, který by Vás ovládal, a přitom ve vás podnítil hrdost, aniž by omezoval vaší skrytou individualitu. Požadujete vysoký stupeň inteligence, mužnost a krásu. Hledáte něco víc než jen průměrného muže.

Nepatříte mezi zastánkyně manželství. Dokážete milovat až za hrob i bez tohoto svazku. Když už se odhodláte a začnete se svým partnerem žít, utvoříte mu nádherný domov. Je pro vás typické, že máte ráda pořádek a že berete jarní úklid jako dovolenou. Přestože ke svému spokojenému životu potřebujete bezpečí domova, přestěhujete se, bude-li to nutné vzhledem k partnerovu zaměstnání. Pro svého muže snů budete vždy oporou a to hlavně v podpoře jeho osobního a profesního růstu.

Jste velice výbušná a žárlivá. Když už mezi vámi a vaším partnerem dojde k neshodám, obvykle budete vítězskou v každé šarvátce. Možná je to tím, že máte vždy poslední slovo.

Jako matka nikdy nenecháte projít talent svých dětí bez povšimnutí. Budete své děti neustále povzbuzovat k dosažení vyšších cílů a zároveň je v tom budete i maximálně podporovat. Zahrnete je nesmírnou láskou, i když se jí nejprve budete muset naučit a utvoříte svým dětem i manželovi maximální teplo domova.

Jste ve výborné fyzické kondicei. Váš imunitní systém vás výborně ochraňuje před běžnými chorobami. K nejcitlivějším místům patří pohlavní orgány. Problémy mohou souviset i s vylučováním - tudíž s tenkým, tlustým střevem a močovým měchýřem.

Přitahuje vás velice zodpovědné a důležité zaměstnání. Hravě zvládnete i tu nejnáročnější práci. V překonávání překážek a v řešení úkolů jste velice trpělivá. Dokážete dosáhnout úspěchu téměř v každém povolání. Vhodným zaměstnáním je pro vás práce lékaře, psychologa, finančníka, obchodníka.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.