Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Střelec

Pokud budete hledat tohoto muže v davu lidí, naleznete ho vždy ve středu. Proniká až do nitra lidí a hledá v nich skutečné a pravé hodnoty. Snad i proto má mnohem méně nepřátel než kdokoliv jiný.

Hříchem muže Střelce není úmyslná krutost, ale netaktnost a bezmyšlenkovitost. Občas vysloví hrozné urážky, ale vzápětí svého protivníka pohledem úplně odzbrojí a ten místo, aby mu to se vším všudy vrátil, ho za to ještě odmění.

Střelec vyhledává povrchní vztahy a někdy sklouzne až k promiskuitě. Ke své partnerce však bude vždy upřímný a otevřený. Poví ji vše dokonce i to, kolik měl známostí a co očekává od vztahu s ní. Nikdy nevstoupí do manželství se lží v srdci, tedy pokud ho neužene dívka sama a on jí nebude umět utéct. Pak se sice ožení, ale většinou i brzy rozvede.

Největší chybou partnerek Střelce je, že si vztah často špatně vykládají a myslí si, že je vážnější než ve skutečnosti je. Právě toto ho nutí hledat pochybné známosti, i když mu jde jen třeba o platonické přátelství.

Pokud nebude jeho partnerka žárlivá, podezřívavá a zahrne ho patřičnou volností, pak jí jednoho kouzelného večera upřímně řekne, že je mu vším, co od ženy potřebuje a očekává.

Žena milující Střelce nesmí nikdy zapomenout, že i v manželství on potřebuje hodně volnosti, a tak mu musí poskytnout tolik volných večerů, kolik on bude chtít. Nikdy nesmí pochybovat o jeho upřímnosti.

Jako otec bude velice přísný, ale jinak dokáže v dětech vyvolat spoustu lásky k nepoznanému. S dětmi si užije více, až budou větší, až s nimi bude moci chodit na výlety a různé akce v přírodě.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.