Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Střelec

Jste velice přátelská, upřímná žena, která si získává lidi na svou stranu svým osobitým a zvláštním kouzlem. Dokážete jasně a logicky posoudit každou situaci, přičemž si zachováte víru, že buď se vše zlepší a nebo se prostě nedá nic jiného dělat, než přijmout věci takové, jaké opravdu jsou.

Na jednu stranu jste velice hrdá, bystrá, vznětlivá a urážlivá a na druhou stranu velice důvěřivá až naivní, kdy dokážete naletět i podvodníkovi a to hlavně týká-li se to srdce. Čas od času jste velice nemotorná, občas zakopnete či při svém živém vypravování shodíte lahev s vínem. Často žijete výstředním životem. Máte ráda dobré jídlo a víno, hezké šaty a když cestujete, dáváte přednost první třídě. I když peníze jako takové vás nezajímají, přesto všechen ten přepych a volnost něco stojí.

Velice vás lákají světla ramp. Tajně toužíte být součástí show a businessu z pohledu účinkujícího nebo alespoň z pohledu fanouška.

Pokud po vás někdo něco bude chtít, musí vás o to požádat. Nesnášíte jakékoliv rozkazy, i když autoritu uznáváte. A naopak vycítíte-li, že člověk na kterém vám záleží, je svým způsobem slaboch, přestanete si ho vážit a raději se mu budete vyhýbat.

V lásce dokážete být velice nezávislá a lhostejná k rodinným poutům. Často si pletete přátelství s láskou a naopak. S muži jednáte chytře a otevřeně. Co cítíte a co si myslíte je naprosto shodné s tím, co nahlas říkáte, což často způsobuje nedorozumění či zraněné city.

Ve vztahu k mužům jste velice bezstarostná a nekonvenční. Představa manželství vás tak trochu děsí, a tak aby vás k tomu váš partner dohnal, bude muset použít nějakou velmi lákavou návnadu. Vzhledem k vašemu laxnímu přístupu k milostným věcem a zdráhavému postoji k manželství asi vzbudíte dojem, že postrádáte citovost. Ale není tomu tak. Asi se nikdy nepřiznáte, jak při sledování smutných filmů prolijete potoky slz či jak si schováváte vše od milostných psaní, květin, které vám partner koupil v dešti, po lístky na fotbalové utkání, kde jste se se svým milovaným seznámila.

Nebudete nejlepší hospodyňkou, ale až jednou budete mít svůj vlastní dům, toto všechno překlenete. Děti vás budou zbožňovat. Budete jim nejen výtečnou matkou, ale především kamarádkou.

Jste ve výborné fyzické kondici, a proto i velice snadno zdoláte většinu běžných onemocnění. Občas se může stát, že přeceníte své síly a to nejčastěji v práci a postupem času podlehnete nějaké těžší chorobě. Ve stáří budete náchylná na onemocnění kloubů a páteře. Velice vám prospívá pobyt v přírodě a pohyb jako takový.

V práci potřebujete nejen hodně pohybu, ale především spoustu volnosti. Potřebujete mít kolem sebe hodně lidí, různorodost a vzrušení. Přílišná kontrola ze strany nadřízených vás může přivést k apatii, která se bude navenek projevovat nekázní a vzpurností. Vhodné zaměstnání je pro Vás letuška, velvyslankyně, průvodkyně, tlumočnice, účetní, obchodnice, učitelka či úspěšná sportovkyně.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.