Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Váhy

Jste nejen půvabná, krásná žena, ale nechybí vám ani moudrost, rozvážnost či logické uvažování. Většinou vše zvážíte dvakrát, abyste si byla jistá, že jste neudělala chybu, čímž předcházíte mnohým nedorozuměním.

Nepotřebujete moc povzbuzovat, abyste začala nahlas srovnávat dvě rozdílná stanoviska. V každém případě jste však vždy spravedlivá a odhodlaná dosáhnout vyváženého úsudku.

Jelikož milujete krásné šaty, drahé parfémy potřebujete peníze, abyste si všechen ten luxus mohla dovolit. Díky Vaší inteligenci a analytickým schopnostem si tyto peníze vcelku snadno obstaráte.

Pokud vás někdo vyvede z rovnováhy, dokážete být dost panovačná a někdy přímo "upovídaná". Ale tyto stavy trvají jen chvíli, dokud nenaberete opět sílu k vaší vyrovnanosti.

Nesnášíte samotu a to zejména v lásce. Jste přímo neschopná žít sama. Manželství je pro vás přímo svátost, pro svého muže jste ochotna učinit cokoliv. Někdy však svého partnera dokážete vyděsit, pro vaši potřebu být neustále s ním. Budete ho chtít doprovázet nejen na jeho obchodních jednáních, ale i na fotbal či schůzku s jeho přáteli.

Váš partner si nikdy nebude stěžovat na nedostatek důkazů vaší fyzické lásky. Jste nejen velice romantická, ale i milující, jak jen žena může být.

Být ženou je pro vás určitým druhem celoživotního povolání. Váš domov bude nejen vždy čistý, ale zejména vkusně barevně sladěný. Postaráte se nejen o chot domácnosti, ale i o teplo domova, kam se každý bude rád vracet.

O své děti budete vždy něžně pečovat. Budete jim nejen skvělou matkou, ale hlavně kamarádkou. Ovšem vždy budete vyžadovat jejich naprostou poslušnost vůči vašemu manželovi. Váš manžel pro vás bude vždy vládce a jelikož ho vy sama budete uctívat, o to více budete vyžadovat poslušnost a úctu od svých dětí.

Jelikož velice špatně snášíte tělesnou i psychickou nerovnováhu, potřebujete dostatek spánku a odpočinku. Když onemocníte, nejlepším lékem pro vás bude klid na lůžku a povzbudivá slova od vašich nejbližších.

Vyhledáváte zaměstnání, kde se upřednostňuje týmová spolupráce a kde je pracovní prostředí klidné a příjemné.
Vašimi přednostmi jsou zejména schopnosti táhnout za jeden provaz a schopnost realisticky odhadnout své možnosti a tudíž si neklást přehnané cíle. Přesto byste se měla vyhnout zaměstnání, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Uplatníte se jako politička, advokátka, diplomatka či jako výtvarnice, aranžérka, návrhářka, kadeřnice či kosmetička.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.