Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Vodnář

Muž Vodnář je velice přátelský. Má kolem sebe mnoho přátel, které jsou pro něj někdy i důležitější než jeho partnerka. Nikdy neodhalí své opravdové pocity, přestože sám rád proniká do pocitů druhých. Je velice spravedlivý a má cit pro poctivost. má mnoho zájmů, miluje lidi a tak nejen upřednostňuje skupinové sporty, ale i různé kroužky, kde se shlukuje více lidí.

Vodnář je velký idealista pln přísných morálních zásad. Velice ho přitahuje tajemství. Dokud vše nerozluští, samou nervozitou neusne.

Obdivuje ženy, které si stojí za svým. Nikdy své partnerce nebude dávat norkové kožichy, ale upřednostní kvítek pampelišky. Jednoduše řečeno nemá rád velkolepé gesta.

Za základ lásky považuje přátelství, tudíž si za svou manželku vybere ženu, která mu bude nejprve kamarádkou. Žárlivost není nic pro něj. Bude své partnerce plně důvěřovat, dokud sám nezjistí, že se jí důvěřovat nedá. Málokdy dokáže být sám fyzicky nevěrný. Jeho sex je součástí jeho ideálu či image. Bohužel často dokáže vyvolat žárlivost ve své partnerce on sám. Má mnoho přátel a může se stát, že jeho žena nebude vědět, kde je a co zrovna dělá.

Bude skvělým otcem. Dokáže naslouchat dětským snům a příběhům plné dětské fantazie. Od své ženy bude očekávat, že se dokáže téměř perfektně postarat nejen o domácnost, ale také o jeho samotného a děti především.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.