Dnes je středa, 19. 6. 2024.
Je 171. den a 25. týden 24. roku 21. století.
Nacházíme se v 3. tísícletí našeho letopočtu.
Od začátku 3. tisíciletí uběhlo již 8571 dní.
Od počátku našeho letopočtu uběhlo již 739056 dní.
 
Vodnář

Patříte mezi ženy, které jsou velice nepředvídatelné, nezkrotné a svobodomyslné. Máte mnoho zájmů, většinou neděláte nic pořádně a není výjimkou, že se náhle rozhodnete a začnete se zajímat o něco úplně jiného než doposud.

Jste velice půvabná, chytrá, vtipná a neobyčejně přizpůsobivá všem společenským vrstvám. Velice často udivíte společnost svým výběrem oblečení či účesu. Nosíte ráda vše, co je neobvyklé a neokoukané. Navíc máte velice okouzlující způsoby a obvykle se chováte nesměle a rezervovaně.

V lásce dokážete být něžná a inspirativní. Vyžadujete nekompromisně svobodu a volnost. Pokud vám to váš partner dopřeje, dokážete být velice věrná. Sama nebýváte příliš žárlivá či podezřívavá. Nikdy svého partnera nebudete sledovat, dokud vám nezavdá takovou příčinu, že nezbude žádné jiné řešení. Jste velice tolerantní a těm lidem, které potřebujete, dokážete i mnohé odpustit.

První láska pro vás znamená velice mnoho. Často na ni budete vzpomínat a možná i s ní srovnávat.

Svého partnera prozkoumáte natolik, že v něm nezbude jediné tajemství. Než vstoupíte do svazku manželského, potřebujete si být jistá, že vám váš partner poskytne dostatek volnosti a porozumění.

Budete výbornou matkou. Svým dětem budete nejen matkou, ale hlavně kamarádkou. Dokážete si se svými dětmi hodiny povídat, aniž byste je poučovala. Ráda jim pomůžete s domácími úkoly, budete o ně pečovat, když budou nemocné, ale s domácími pracemi to nezvládnete. Vaření, úklid či další domácí práce vás ubíjejí.

Váš imunitní systém potřebuje neustále posilovat vyváženou stravou a pobytem na čerstvém vzduchu. Vaše nemoci bývají dost často spojené s oběhovým systémem, tzn. že máte riziko vysokého krevního tlaku či onemocnění srdce.

Jste všestranně nadaná a vaše volnomyšlenkářská povaha vás nutí si vybírat svobodná povolání. Uspěšná býváte díky svému šarmu a vnitřnímu přesvědčení, že právě vy máte pravdu. Vhodné profese jsou pro vás vědecká pracovnice, obchodnice, podnikatelka, psycholožka, učitelka či vychovatelka.

Katalog erotických pomůcek

Vyberte si erotickou pomůcku pro zlepšení Vašeho vztahu a sexu.